Vytvořte si originální šperk s Morellato Drops!


Každá žena občas zatouží po originálním kousku šperku, který by byl stvořen přesně podle jejích představ a doplňoval její osobnost a styl. Co si však počít v případě, že nemáte potenciál stát se zručnou šperkařkou, ale přesto chcete hrdě nosit šperk podle vaší fantazie? Tak přesně pro tyto případy byla stvořena kolekce Morellato Drops.

Italská značka Morellato patří mezi elitní výrobce šperků z chirurgické oceli. Její šperky vynikají kromě precizního materiálu a zpracování také na poli neotřelého designu, který zaujme vaši pozornost. Často přichází s opravdu neobyčejnými řešeními, co se týče vzhledu jednotlivých kousků šperků. A to platí především u kolekce Drops.

Drop znamená anglicky „kapka“. Každý korálek z kolekce Morellato Drops je pouhou kapkou, malým elementem, který ale vyzařuje vlastní individualitu a emoce. Můžete ho nosit samotný, nebo ho hravě nakombinovat s dalšími „kapkami“ a vytvořit tak váš osobitý šperk.

Nejprve si pořídíte základ – šňůrku z chirurgické oceli, bavlny nebo kůže – na kterou můžete libovolně navlékat jednotlivé korálky. Můžete kombinovat barevné korálky přikrášlené sklem nebo krystaly, korálky různých tvarů či s různými ornamenty na povrchu. Pro každý den a pro každou příležitost můžete mít jiný náhrdelník a náramek, přesně takový, jak si ho představujete. Takto dozdobit si však můžete také prsteny, náušnice nebo manžetové knoflíčky, které Morellato prodává samostatně. Ty mají speciální nadstavce na korálky, takže je můžete do nekonečna vyměňovat.

Pro vás nejisté tím, které korálky si objednat a jak je zkombinovat dohromady, připravila firma Morellato na svých webových stránkách speciální aplikaci, kde si můžete svůj vlastní šperk stvořit nejprve virtuálně. Tak jen do toho, protože originalita se cení!


Author Administrátor | Date 2012-10-21 11:00:00Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj