Výběr náušnic


Vyberte si náušnice podle tvaru obličeje!

 

Náušnice jsou úžasným, elegantním doplňkem, který je pro ženy tak typický. Většinou vybíráme náušnice podle našeho vkusu či tak, aby se nám hodily k oblečení. Dokáží totiž oživit celkový dojem, ale také mohou podobně jako líčení nebo účes zdůraznit rysy obličeje. Stačí si jen vybrat náušnice, které sedí právě vašemu tvaru obličeje. Takové vám totiž budou slušet úplně nejvíce, a tak se v nich budete cítit sebevědomě a spokojeně.

 

Kulatý obličej

Ženy s kulatým tvarem obličeje by měly usilovat o jeho optické prodloužení či zúžení. Nejvhodnější pro ně proto budou nejrůznější visací náušnice z jednotlivých řetízků či korálků a barevných kamínků. Kulatému obličeji však budou slušet i menší náušnice geometrických tvarů – obdélníkové, čtvercové či trojúhelníkové. Naopak se vyhněte velkým kruhům a příliš honosným, mohutným náušnicím. Také náušnice ve tvaru kuličky nejsou úplně ideální.

 

Trojúhelníkový obličej

Dámy s tímto tvarem obličeje si mohou dovolit různě tvarované náušnice. Od kruhových, přes oblíbené slzičky, až po oválné náušnice. Trojúhelníkový tvar obličeje je sám o sobě dost výrazný, takže malé nenápadné náušničky by vedle něj mohly působit fádně či rovnou úplně zaniknout. Pokud však máte krátké vlasy, nešlápnete s nimi vedle.

 

Oválný tvar

Ženám s oválným tvarem obličeje sluší téměř všechno, mohou si proto dovolit různě experimentovat a zkoušet rozmanité tvary a druhy náušnic. Nejvíce jim však sluší náušnice oblých tvarů, ale i malé cvočky a pecičky a oblíbené slzičky. Z visacích náušnic pak vybírejte roztomilé spirály. Vyhněte se snad jen příliš dlouhým visacím náušnicím, které přesahují hranu obličeje, a tak ho opticky výrazně prodlužují.

 

Čtvercový tvar

U čtvercového nebo hranatého tvaru obličeje jde především o optické zjemnění jeho ostrých linií. Nejlépe mu proto budou sedět kulaté a zaoblené náušnice, ale také něžné pecičky, cvoky a slzičky. Visací náušnice ho opticky prodlouží a pokud vyberete takové, co jsou zdobeny barevnými kamínky a korálky, trefíte se přímo do černého. Obloukem se vyhněte hranatým náušnicím geometrických tvarů.


Author Administrátor | Date 2012-06-17 14:26:00Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj