STORM – šperky z budoucnosti dostupné již dnes


Šperky z chirurgické oceli se především u mladé generace těší snad ještě větší oblibě než kousky ze stříbra či zlata. Toho hojně využívají také světoznámé módní značky, které každoročně přicházejí s novými kolekcemi šperků vyrobených právě z tohoto odolného a kvalitního materiálu. Jednou z takových značek je i STORM – britská společnost, která se proslavila svými neotřelými modely hodinek a šperků.

Značka Storm vznikla v Londýně už v roce 1989 a proslavila se jako výrobce netradičních a přitom cenově přijatelných hodinek. Na přelomu tisíciletí pak přicházejí mladí a nekonformní designéři značky Storm s první kolekcí šperků a dalších módních doplňků. Ty začaly být téměř okamžitě populární jako jejich hodinky, protože i ony se vyznačovaly inovativním, futuristickým vzhledem a precizním zpracováním. Ze šperků a hodinek Storm ale vyzařuje především individualita, která vyzdvihuje osobnost každého jejich nositele.

Není divu, že od roku 1995, kdy značka Storm pronikla i na tuzemský trh, získávají její hodinky a šperky čím dál větší popularitu také mezi českými celebritami – modelkami, hudebníky či sportovci – kteří propůjčují tváře jejím reklamním kampaním.

Každá řada šperků Storm je odlišná a každá z nich unikátní. Všechny ale pojí netradiční a originální design, který zaujme na první pohled. K výrobě šperků používá značka Storm kromě chirurgické oceli také další materiály, jako je titan, kůže, plátno nebo různé druhy krystalů a zirkonů. Netradiční kombinace materiálů dodávají šperkům Storm jedinečnost a z nich se potom stávají téměř umělecká díla!

Dámy si z nabídky značky Storm mohou vybírat třeba mezi nápadnými náramky, dramaticky působícími přívěsky či něžnými náušnicemi s barevnými kameny. Masivní pánské náramky a prsteny zase podtrhují mužnost. Šperky Storm zkrátka mají mnoho tváří, stačí si jen vybrat, která je vám nejsympatičtější.


Author Administrátor | Date 2011-09-25 22:16:54Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj