Šperky EDC by Esprit


V mnoha internetových obchodech jste jistě narazili na šperky od výrobce EDC by Esprit. V čem se ale liší od šperků od celosvětově známé módní značky Esprit? Co se skrývá za popiskem, hovořícím o svobodě, nezávislosti a životním stylu lidí z takových módních metropolí, jako je New York, Londýn a Tokio? Pojďme se nyní na EDC by Esprit podívat trochu blíže.

Módní značku Esprit asi netřeba představovat. Jejich oblečení, módní doplňky, boty, ale i hodinky a šperky určené pro mladou generaci můžeme dnes vídat skoro na každém rohu. Butiky Esprit se nacházejí ve více než čtyřiceti zemích po celém světě a luxus přístupný téměř každému zprostředkovávají také další autorizovaní prodejci. Firma se od vzniku na konci 60. let rozrostla také o několik speciálních produktových linií. Jednou z nich je právě EDC by Esprit.

Řada EDC by Esprit byla na trh poprvé uvedena již v roce 1998. Oblečení, módní doplňky a šperky určené pro stylové lidi ve věku 14 – 24 let navrhují mladí, kreativní designéři, kteří reflektují požadavky své generace a inspirují se spojitostí mezi módou, hudbou a uměním. Proto byly kousky EDC by Esprit v roce 2007 samostatně představeny na předávání MTV Music Awards a od tohoto roku je také EDC nezávislou značkou s vlastním týmem.

Šperky od EDC by Esprit jsou mladistvé a hravé. Primárním materiálem je chirurgická ocel, která mezi mladými lidmi platí za číslo jedna, protože vyniká dlouhou životností a oproti ostatním kovům také příznivější cenou.

Náramky a náhrdelníky dotváří umělé perly nebo různě barevné skleněné korálky. Najdeme tu však také drsněji vyhlížející náramky z kůže. EDC by Esprit rovněž nabízí možnost pohrát si a vytvořit šperk podle vlastních představ. Přívěsky různých tvarů a motivů se prodávají samostatně a dají se jednoduše připnout k řetízku. Různorodým kombinacím podle fantazie se meze nekladou!


Author Administrátor | Date 2012-09-14 21:35:26Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj