Prsteny HEJRAL – tradice a originalita


Zásnubní a snubní prsteny od společnosti Hejral patří k tomu nejlepšímu, co můžete v současnosti mezi šperky sehnat. Firma HEJRAL Kov a šperk si za více jak 20 let existence vydobyla přední místo mezi českými výrobci šperků a řadí se tak po bok dalších tradičních a prověřených šperkařských společností.

Firmu založil již v roce 1988 šperkař Vladimír Hejral. Společnost nesoucí jméno svého zakladatele se od začátku profilovala jako ryze česká šperkařská firma, zabývající se autorskou a zakázkovou výrobou šperků a klenotů. Firma se během let rozrůstala a nakonec rozšířila pole své činnosti o sériovou výrobu zlatých, ale i stříbrných šperků, což je v podstatě její hlavní aktivitou v současnosti. Od roku 1992 si společnost HEJRAL Kov a šperk buduje jméno především jako tradiční výrobce snubních a zásnubních prstenů.

V nabídce společnosti Hejral se nachází více jak 500 vzorů zásnubních a snubních prstenů, z nichž si vyberou snad všichni budoucí novomanželé. Prsteny z klasického žlutého či bílého zlata, ale i méně obvyklého červeného zlata nebo dokonce ze stříbra jsou roztříděny do několika různých kolekcí podle stylu jejich designu. Drahý kov je často přikrášlen třpytivými kubickými zirkony nebo brilianty.

Kromě komerčních aktivit, spojených s výrobou a distribucí šperků, se společnost Hejral zabývá také dalšími zajímavými činnostmi v souvislosti s prezentací autorských šperků. Založila tradici mezinárodních šperkařských sympózií a dokonce i galerii „Béčka“, kde vystavuje vlastní šperkařskou tvorbu. Prostor galerie je využíván také ke konání nejrůznějších kulturních a společenských akcí a módních přehlídek, při kterých hrají šperky Hejral důležitou roli.


Author Administrátor | Date 2011-09-23 00:47:01Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj