Křišťálové šperky Swarovski


Jen těžko byste dnes hledali člověka, který nikdy v životě neslyšel jméno Swarovski. Broušené křišťály a křišťálové šperky od společnosti Swarovski jsou symbolem elegance. Tradice jejich výroby sahá více než sto let do minulosti.

 

Společnost založil na konci 19. století v Tyrolsku brusič skla Daniel Swarovski. Původem pocházel z Česka, z vesničky Jiřetín nedaleko Jablonce nad Nisou. Vynalézavý a pracovitý Swarovski se řemeslu naučil ve Vídni u nejlepších mistrů oboru. Zde získal také technické znalosti, díky nimž  později vyvinul elektricky poháněný stroj na broušení skla, který si později nechal patentovat.

 

Odtud byl už jenom malý krok k tomu, aby Swarovského vlastní broušené křišťály postupně dobyly celý svět. Výrobky z křišťálu se staly populární především ve Velké Británii, USA a v Německu. Firma přitom neustále pracovala na zdokonalování výrobních postupů, kvality výrobků i rozšíření sortimentu. Po válce se společnost Swarovski začala věnovat kromě broušení bižuterních kamenů také výrobě brýlových skel nebo skleněných figurek.

 

V roce 1977 představila firma Swarovski poprvé vlastní kolekci módních šperků. V dnešní době přichází s novými kolekcemi vždy dvakrát do roka. Jejich křišťálové klenoty jsou zárukou preciznosti a kvality, což vědí nejen spokojení zákazníci po celém světě, ale i slavní módní návrháři, kteří často volí šperky Swarovski jako doplňky ke svým modelům na módních přehlídkách.

 

Každý zákazník jistě ocení také příznivou cenu a dostupnost šperků s křišťály Swarovski. V e-shopu sperky-zababku.cz si můžete vybrat křišťálové klenoty, ale i další módní doplňky z řad Swarovski elements a GM Collection.


Author Administrátor | Date 2012-07-23 08:34:01Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj