Hejral - české prsteny světové kvality


Společnost HEJRAL Kov a šperk patří mezi špičku tuzemských výrobců autorských šperků. Během více jak 20 let existence si vybudovala pevnou pozici na českém trhu, a to především díky mnoha kolekcím kvalitních prstenů ze zlata a stříbra a profesionálnímu přístupu.

Šperky od společnosti Hejral reprezentují především tradiční snubní a zásnubní prsteny. Takové šperky mají kromě svojí materiální hodnoty také hodnotu emocionální. Zásnubní prsten je symbolem lásky k ženě a touhy strávit zbytek života pouze s ní po boku. Snubní prsteny jsou neoddělitelnou součástí každého svatebního obřadu a symbolem vzájemné lásky a věrnosti dvou lidí, vstupujících do svazku manželského.

Firma HEJRAL Kov a šperk nabízí především několik kolekcí snubních prstenů. Jednotlivé řady mají svá specifika a prsteny se tak vždy vyznačují jiným stylem designu. Mladí a moderní snoubenci si jistě vyberou z lehce extravagantních prstenů z nejnovější kolekce ELIŠKA s prsteny z bílého zlata s rutheniem a bílými nebo černými brilianty. Milovníci minimalismu a nadčasovosti se zase najdou v řadách jako je CLAUDIA nebo HARMONY. Pro zastánce klasické elegance a tradičnějšího designu jsou tu například kolekce LADA a IVA, jejichž prsteny jsou zdobeny pomocí techniky rytí.

Zásnubní prsteny jsou možná v našich končinách méně častou záležitostí, ale i na tu společnost Hejral myslí. Kolekce DIANKA a LEONKA nabízejí prsteny ze žlutého či bílého zlata, na kterých se vyjímá jeden nebo více zirkonů či brilianty vysoké kvality.


Author Administrátor | Date 2012-09-09 00:56:31Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj