Buďte provokativní a sexy se šperky Miss Sixty!


Světoznámá značka oblečení a módních doplňků Miss Sixty byla založena počátkem 90. let v Itálii, zemi přímo posedlé módou a stylem. Zprvu se soustředila jen na kolekce dámských jeansů a i když je Denim stále dominantním prvkem Miss Sixty, v žádném případě nemůžeme opomíjet ani další kousky oblečení, parfémy, hodinky a šperky!

Kampaň Miss Sixty pro období podzim-zima 2011/2012 se nese v duchu provokace, bohémské nálady a návratu do 70. let. Miss Sixty jako každý rok přichází s rozmanitými modely oblečení a doplňků, ze kterých vyzařuje ženskost, mládí a sex-appeal. Ať už je váš styl jakýkoliv - romantický, rockový, nebo elegantní - v nabídce Miss Sixty si najdete to své. Designéři značky totiž moc dobře vědí, že každá žena je jiná, proto vytváří modely různých stylů a pro různé příležitosti.

Šperky od značky Miss Sixty můžeme charakterizovat jednoduchým slovním spojením – mix stylů. Šperky z nejnovější kolekce i ze starších řad jsou povětšinou vyrobeny z oblíbené chirurgické oceli a často jsou pozlaceny žlutým nebo červeným zlatem. Výrazné náhrdelníky, masivní prsteny, blýskavé náušnice a mladistvé náramky jsou tu proto, aby rafinovaně podtrhly celkový outfit. A daří se jim to.

Ačkoliv Miss Sixty nepůsobí na módním poli tak dlouho, jako většina světoznámých módních domů, je uznávanou značkou, která překročila hranice rodné Itálie a je v široké míře dostupná všude po světě. Její modely a šperky jsou dokonce velmi oblíbeny mezi takovými celebritami, jako je Victoria Beckham, Milla Jovovich nebo Salma Hayek.


Author Administrátor | Date 2011-10-25 22:29:05Máte dotaz? Napište nám.
Váš email

Vážení zákazníci internetový obchod není v současné době v provozu.


Položek: 0

Celkem: 0 Kč

 
Kontaktuj